Kolejne starcie na linii Wieniawa – Lipińska. Odbicie chłopaka już nie wystarczy?

Julia Wieniawa cierpi na niedoczynność tarczycy. Foto: print screen z YouTube/ PUDELEK
Julia Wieniawa cierpi na niedoczynność tarczycy. Foto: print screen z YouTube/ PUDELEK

Niechęć między Julią Wieniawą a Blanką Lipińską pojawiła się, gdy pisarka zaczęła spotykać się z byłym chłopakiem aktorki. Teraz między dziewczynami jest coraz ostrzej!

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Blanka Lipińska spotyka się z byłym chłopakiem Julii Wieniawy, Aleksandrem Baronem.

– Świat oszalał – skomentowała tę wiadomość aktorka. – Może to jest jakiś niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu. Alek, powodzenia. Trzymam kciuki – dodała celebrytka.

Blanka postanowiła odpowiedzieć na komentarz aktorki: – Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jak ona tak przechodzi castingi, to ja to zostawię bez komentarza.

To jeszcze nie koniec! Autorka erotyków zdecydowała się szyderczo skomentować wygląd Julki. Lipińska pojawiła się na widowni hitowego show “Taniec z Gwiazdami”, w którym między innymi bierze udział Wieniawa. Po jej występie Blanka powiedziała, że “sport jej służy, chudnie, wreszcie zaczyna mieć talię”.

Niedawno na instagramowym profilu gwiazdy “Rodzinki.pl” pojawiło się zdjęcie z planu pierwszego polskiego horroru “W lesie już nie zaśnie nikt”. Na fotcę Julka trzyma zakrwawioną siekierę.

– Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii – podpisała wymownie celebrytka.

View this post on Instagram

Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii.

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here