Konserwatywki oszalały! Krzysztof Bosak udostępnił TAKIE zdjęcie [FOTO]

Krzysztof Bosak. / foto: Facebook
Krzysztof Bosak. / foto: Facebook

Krzysztof Bosak z przytupem rozpoczyna kampanię wyborczą. Kandydat Konfederacji na Prezydenta udostępnił na Instagramie zdjęcie, które stało się hitem sieci.

Krzysztof Bosak ma dopiero 37 lat i będzie prawdopodobnie jednym z najmłodszych, o ile nie najmłodszym kandydatem w tych wyborach. Nic dziwnego, że ciągle budzi zainteresowanie młodych konserwatystek.

Wybór na kandydata na Prezydenta Krzysztofa Bosaka miał miejsce w ubiegłą sobotę. Po trwających dwa miesiące prawyborach polityk zdobył ponad 50 procent głosów elektorskich.

W wyścigu prezydenckim będzie konkurował między innymi z niewiele starszymi Władysławem Kosiniak-Kamyszem, Robertem Biedroniem czy Andrzejem Dudą. O ile w wyścigu o fotel prezydenckim nie daje się Bosakowi dużych szans, o tyle ma duże szanse zostać najprzystojniejszym kandydatem tych wyborów.

Podczas udzielania wywiadu dla piątkowego numeru “Dziennika Gazety Prawnej” polityk przeszedł także sesję zdjęciową. Jej efektami pochwalił się w sieci, a konserwatywki wprost oszalały na jego punkcie.

– Sesja zdjęciowa do jutrzejszego obszernego wywiadu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Zdjęcia wykonał Maksymilian @rigamonti, który prowadzi także profil @rigamontirazy2! – napisał na Instagramie Bosak.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here