Kontrowersyjne siostry Kardashian pokazały za dużo! Jedna wyszła z drugiej

Kardashian
"Keeping Up With The Kardashians"/ Fot.Instagram

Siostry z rodu Kardashian-Jenner nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Teraz przeszły jednak same siebie! Światło dzienne ujrzał właśnie zastanawiający klip, w którym Kylie Jenner wychodzi ze starszej siostry, Kim Kardashian.

Tego nikt się nie spodziewał. Światło dzienne ujrzał właśnie klip do piosenki, którą wspólnie nagrał Kanye West, mąż Kim Kardashian, i Tyga, czyli były chłopak Kylie Jenner. Fakt, że Kylie nie utrzymuje kontaktu ze swoim ex jest już i tak zastanawiający. Prawdziwy szok fani przeżyli jednak po obejrzeniu teledysku.

Widzimy na nim Kylie Jenner i Kim Kardashian, które w skąpych strojach kąpielowych wyginają się na planie rodem z filmu o kosmitach. Kobiety są nieproporcjonalnie wielkie, w porównaniu do tego co ich otacza.

Całość utrzymana jest w mało naturalnym tonie, (zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość operacji plastycznych jakim siostry regularnie się poddają), jednak prawdziwym odejściem od natury jest koniec klipu, kiedy Kylie WCHODZI z pomiędzy nóg swojej starszej siostry!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here