Koronawirus. Tak David Beckham poświęca się dla Vicky i dzieci [FOTO]

David Beckham poświęca się na Vicky i dzieci
David Beckham/Fot. Instagram @davidbeckham

Światowa pandemia wstrząsnęła nawet wielkimi gwiazdami, które również stosują się do odgórnego zakazu bezsensownego wychodzenia z domu. Ostatnio głos zabrał David Beckham.

Zasłużony i jeden z najprzystojniejszych oraz najpopularniejszych piłkarzy, David Beckham udostępnił ostatnio wymowny post na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Sportowiec dodał zdjęcie z kartką, na której znalazł się intrygujący napis. Beckham oznajmił, że robi to dla Victorii i ich dzieci. Mowa oczywiście o dobrowolnej kwarantannie. W ten sposób David pragnie uzmysłowić swoim fanom powagę sytuacji i zachęcić ich do pozostania w domach.

Followersi od razu zaczęli komentować post gwiazdora piłki nożnej. Ten wyszedł w ich oczach na bardzo odpowiedzialnego, kochającego, a także rozsądnego męża i ojca.

David swoim zachowaniem i podejściem do epidemii może służyć jako wzór do naśladowania dla innych mężczyzn, którzy także mają w domach swoje rodziny. Jak widać nie tylko polscy celebryci apelują o pozostanie w mieszkaniach i nie opuszczanie ich poza krytycznymi sytuacjami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here