Kreacja Księżnej Kate na przyjęciu w Pakistanie kosztowała niecałe… 1000 złotych! [FOTO]

Kate Middleton fot. instagram.com/kensingtonroyal/
Kate Middleton fot. instagram.com/kensingtonroyal/

Książęca para ostatni tydzień spędziła w Pakistanie. Wycieczka do tego kraju odbiła się medialnym echem, a społeczeństwo drżało w obawie o bezpieczeństwo Williama i Kate.

Oprócz spotkania z premierem i prezydentem Pakistanu, para miała czas aby zobaczyć najważniejsze atrakcje, pograć w krykieta i pobawić się na zamkniętej imprezie. Chociaż książę i księżna wrócili już do Wielkiej Brytanii, do mediów wciąż napływają kolejne informacje związane z ich pobytem w Pakistanie.

Z jednego wycieku wiadomo, że para wzięła udział w imprezie zamkniętej, na którą nie mieli wstępu reporterzy. Jak wiadomo, prywatność w życiu Williama i Kate jest czymś niemożliwym dlatego fani zobaczyli kreację księżnej z owego dnia.

Jak wielkie było ich zaskoczenie, kiedy dowiedzieli się, że wartość kreacji nie przekracza 195 funtów, czyli niecałego 1000 złotych! Kate ubrana była w sukienkę popularnej marki ASOS, jednak to buty księżnej najbardziej zszokowały opinię publiczną. Na imprezę Kate postawiła na płaskie obuwie marki New Look, którego cena wynosi jedyne… 120 zł! Sami oceńcie, jak się prezentowała!