“Królowa życia” siedziała w więzieniu! Dagmara Kaźmierska wspomina swoją ciemną przeszłość: “Zrobiłam ze swoim życiem, co chciałam”

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska/Fot. Instagram @queen_of_life_77

W Polsce to nie jest legalne i trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością – mówiła Dagmara Kaźmierska w jednym z wywiadów. Celebrytka szczerze opowiedziała o swojej mrocznej przeszłości.

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska przez blisko 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej, za co została skazana i spędziła kilkanaście miesięcy w więzieniu. W 2009 roku została zatrzymana na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Skazano ją za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – wyznała gwiazda “Królowych życia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here