Krystyna Janda przekazuje smutne wieści. Nie żyje Andrzej Przeradzki

Krystyna Janda
Krystyna Janda /foto: Instagram.com/@tojajanda

Po długiej walce z chorobą, zmarł w wieku 70 lat Andrzej Przeradzki. Był mężem piosenkarki Magdy Umer. 6 lat temu doznał udaru podczas nurkowania w Egipcie, w wyniku czego nastąpiły komplikacje zdrowotne. Mężczyzna przeżył również dwa wylewy.

O jego odejściu publicznie poinformowali Krystyna Janda – wieloletnia przyjaciółka piosenkarki oraz syn zmarłego – Franciszek Przeradzki. Na Facebooku aktorki czytamy: “Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer”.

Nie tylko Franciszek nie mógł się pogodzić ze stratą ojca, lecz także lekarka zmarłego Andrzeja. “Pani doktor, która zajmowała się tobą w tym ostatnim miesiącu, chyba też nie mogła się z tobą rozstać, bo w poniedziałek po ósmej postanowiła podjąć reanimację. I tak przed dziewiątą znowu byłeś żywy. Z pomocą respiratora i reszty”– czytamy we wpisie syna.

Nie wątpliwie strata kogoś bliskiego jest zawsze trudnym przeżyciem, w szczególności, gdy takich sytuacji jest więcej. Bez wątpienia jest to ciężki rok dla Krystyny Jandy. W kwietniu zmarła jej mama.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here