Krzysztof Rutkowski chce unieważnić swój ślub! Zobacz, o co chodzi detektywowi

Krzysztof Rutkowski. Foto: PAP
Krzysztof Rutkowski. Foto: PAP

Tego nikt się nie spodziewał! Krzysztof Rutkowski powiedział stanowczo, że chce unieważnić swój ślub kościelny. Zobacz, o co chodzi najpopularniejszemu polskiemu detektywowi.

Krzysztof Rutkowski w ubiegłym roku wraz z Mają Plich wzięli ślub. Zorganizowali wielkie, drogie i huczne wesele, o którym szeroko informowała prasa kolorowa. Wystarczy powiedzieć, że na imprezę detektyw wydał ponad milion złotych!

Jednak dla nowożeńców to dalej za mało! Krzysztof Rutkowski zdecydował, że unieważni swoje byłe małżeństwo. Jaki jest powód? Okazuje się, że detektyw to prawdziwy romantyk.

Jako, że detektyw był już żonaty, to nie mógł rok temu wsiąść ślubu kościelnego z Mają. Zawarł tylko ślub cywilny. Okazuje się, że jego obecna żona nie może tego przeboleć. Jak twierdzi w mediach, zawsze o tym marzyła, by ze łzami w oczach stanąć przed ołtarzem i trzymać za dłoń mężczyznę swojego życia.

Dlatego Krzysztof Rutkowski postanowił spełnić jej marzenie i unieważnić poprzedni ślub. Ponoć robi to wszytko dla swojej ukochanej.

– Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Dlatego jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami. Nie wykluczam, że uda mi się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku – powiedział Rutkowski.

Dlatego pamiętając jaki huczne i ekskluzywne było ich wesele, nie możemy się doczekać ich ślubu. Ciekawe jakie atrakcje czekają nas podczas ceremonii zaślubin?

Źródło: pomponik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here