Krzysztof Rutkowski uderza w Edytę Górniak! “Ci się w głowie poprzewracało…”

Rutkowski nową gwiazdą Super Stacji
Detektyw Krzysztof Rutkowski/Fot. PAP

Kolejny celebryta uderza w Edytę Górniak i jej antyszczepionkową postawę. Tym razem głos w sprawie zabrał Krzysztof Rutkowski, który niedawno wygrał walkę z wirusem.

Przypomnijmy, zaledwie kilka dni temu piosenkarka przedstawiła jasną i wyraźną deklarację, iż nie chce zostać zaszczepiona. Jak podkreślała, chce aby ludzie mieli wolny wybór, a jeśli Polska ustawowo ją do tego zmusi, to wyjedzie z kraju.

Naprawdę, z całą odpowiedzialnością, ja nikogo nie namawiam do tego, żeby brał szczepionki ani nikogo nie namawiam do tego, żeby ich nie brał. Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje własne życie i życie mojego dziecka, takich szczepionek nie przyjmę! Dlatego że nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po takiej szczepionce – powiedziała Górniak w Polsat News.

Na takie słowa gwiazdy estrady zareagował znany detektyw Krzysztof Rutkowski, który jak już wspominaliśmy, wygrał walkę z chorobą.

Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Miałam COVID i trzy dni byłem w szpitalu. Uważam, że każdy lek, który może pomóc, powinien być brany obowiązkowo, tak samo powinno być ze szczepionkami. Jeśli będą pomagały, ja szczepienie wezmę – stwierdził Rutkowski.

Comments are closed.