Krzysztof Rutkowski wyśmiał Kubę Wojewódzkiego! Będzie wojna?

Krzysztof Rutkowski, Kuba Wojewódzki Foto:facebook.com/KrzysztofRutkowskiDetektyw, instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki po emisji filmu “Nic się nie stało” zaczął obawiać się o swoje życie. Dziennikarz wynajął opancerzone auto i prywatnego ochroniarza. Krzysztof Rutkowski ostro skrytykował zachowanie showmana.

20 maja na antenie TVP był emitowany film Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało”, który ujawnia kulisy afery pedofilskiej w Sopocie. Mimo to, że Wojewódzki nie jest jednak zamieszany bezpośrednio w proceder, po emisji na niego zwaliła się fala hejtu. Pojawiły się też pogróżki kierowane w jego stronę. Dziennikarz zaczął obawiać się o swoje życie i postanowił wynająć sobie opancerzone auto i ochroniarza.

Krzysztof Rutkowski w programie “Gwiazdy bez maski” w ostrych słowach wyśmiał zachowanie Wojewódzkiego. Detektyw uważa, że to przynosi mu więcej kłopotów niż korzyści.

Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, popełniają błąd. Wojewódzkiego nikt nie chce zabić, umówmy się. A to, co zrobił, zrobił przede wszystkim dla swojego spokoju. Ale to jest pewnego rodzaju nić, którą zaczyna się wyciągać i wchodzi się w pewną spiralę sytuacji, gdzie ona się sama nakręca, gdzie niejednokrotnie ci, co chronią, sami nakręcają stan zagrożenia – powiedział.

Powiem coś nieładnego, ale muszę użyć tego słowa. Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, gdzie dostają jakieś pogróżki, jakieś sms-y, to są po prostu obsra*cy – dodał Rutkowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here