Księżna Kate powiedział prawdę o swoich dzieciach! “Mam ogromne poczucie winy”

Księżna Kate. Foto: Instagram
Księżna Kate. Foto: Instagram

Księżna Kate podczas podcastu Giovanny Fletcher “Happy Mum, Happy Baby” zdradziła mroczną prawdę. Wyznała, że ma do siebie żal, że nie spędza z dziećmi tyle czasu ile powinna. “Mam ogromne poczucie winy”.

W Wielkiej Brytanii zawrzało. Księżna Kate gościnnie wystąpił w podcaście Giovanny Fletcher “Happy Mum, Happy Baby”. Następczyni tronu zdradziła tam, jak łączy rolę mamy z królewskimi obowiązkami. Padło parę cierpkich słów. 

Księżna Kate opowiedziała, że nie jest to łatwe. Dlatego, że na pogodzenie macierzyństwa z pracą po prostu nie ma czasu. Powiedział łamiącym głosem, że wielokrotnie miała wyrzuty sumienia, że nie poświęciła dzieciom wystarczającej ilości czasu.

“Oczywiście, że mam ogromne poczucie winy. Każda kobieta, która jest matką tak ma. Nawet dziś rano Goergowi i Charlocie było przykro, że nie mogłam ich odwieźć do szkoły” – powiedziała.

Dodała, że gdy pojawiły się dzieci, zmieniło się jej postrzeganie świata i pewnych wartości. W gorszych momentach wspomina te słowa:

“Nie musisz być ciągle z dziećmi, gdy wiesz, że otoczone są dobrymi i kochającymi je ludźmi.” – starała się usprawiedliwić.

Księżna Kate pod koniec audycji powiedział kiedy czuje się najszczęśliwsza. 

“Jestem najbardziej szczęśliwa, gdy jestem z moją rodziną na wsi. Jesteśmy wszyscy razem, bawimy się i niczym nie przejmujemy.” – powiedział księżna Kate.

Źródło: Podcast “Happy Mum, Happy Baby”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here