Księżna Kate w czwartej ciąży?! Zaskakujące plotki z Wysp Brytyjskich. Dziennikarze są pewni to… bliźniaczki

Kate Middleton fot. instagram.com/kensingtonroyal/
Kate Middleton fot. instagram.com/kensingtonroyal/

Dużo dzieje się ostatnio wokół rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii. Kolejny raz na okładki kolorowych magazynów trafiła księżna Kate. Zdaniem dziennikarzy magazynu OK!, William ponownie zostanie ojcem i to bliźniaków.

Przypomnijmy, księżna Kate już teraz dzielnie radzi sobie z rolą matki trójki dzieci, a mianowicie George’a, Charlotte i Louisa. Najprawdopodobniej jednak rodzina Cambridge’ów się powiększy. Jak twierdzą dziennikarze będący blisko królewskiego dworu, Kate spodziewa się dwóch dziewczynek – bliźniaczek.

Okładka magazynu OK!
Okładka magazynu OK!

Według doniesień, pałac ma już w tym momencie, organizacyjnie przygotowywać się do powiększenia rodziny. Chodzi między innymi o przystosowanie pomieszczeń dla nowych członków.

Również sam William ma według plotek bardzo mocno interesować się narodzinami kolejnych potomków. Jak twierdzą dziennikarze, od dawna namawia swoją żonę do zmiany trybu życia i “lekkiego zwolnienia” w ilości spotkań czy też oficjalnych wizyt. Mimo to, księżna ciągle pełni swoje królewskie obowiązki, nie zwalnia tempa.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to w najbliższym czasie czeka nas kolejne szaleństwo na Wyspach Brytyjskich. Takowe widzieliśmy już przy narodzinach kolejnych Royal Baby.