Kuba Wojewódzki odchodzi z show-biznesu? Ma inne zajęcie [VIDEO]

Kuba Wojewódzki fot. screen youtube.com
Kuba Wojewódzki fot. screen youtube.com

Kuba Wojewódzki przeczuwa koniec swojej kariery? Król TVN-u poszedł w gastronomię i już otworzył kolejny lokal. Tym razem we Wrocławiu.

Kuba Wojewódzki to już nie tylko showman, a również biznesmen. Jakiś czas temu celebryta otworzył swoją pierwszą restaurację na warszawskim Powiślu. Teraz dziennikarz postanowił rozwijać swój biznes. Król TVN pod koniec maja otworzył restaurację we Wrocławiu.

Nowy lokal Wojewódzkiego powstał w budynku wrocławskiego ratusza. Według informacji na stronie internetowej restauracji będzie to wspólny projekt gastronomiczno – lifestyle’owy Kuby i Józefa Krawczyka. W lokalu jest dużo muzyki na żywo i wyszukane menu.

Trudno się dziwić, że otwarcie nowej restauracji spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. “Niewinni czarodzieje 2.0” na warszawskim Powiślu przyciągają masę klientów.

Na instagramowym koncie lokalu pojawił się też filmik z pierwszego dnia otwarcia wrocławskiej knajpy. Niestety, Kuba chyba zapomniał o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w czasach pandemii.

 

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here