Kuba Wojewódzki zamieszany w aferę pedofilską? Latkowski atakuje w “Nic się nie stało”. Jest odpowiedź Króla TVN

Wojewódzki chce zostać youtuberem?!
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Sylwester Latkowski i jego film “Nic się nie stało” nie schodzi dziś z nagłówków największych mediów w Polsce. Dziennikarz w swoim dokumencie zaprezentował kulisy mafii pedofilskiej działającej m.in. w Sopocie. W sprawie pada również nazwisko Kuby Wojewódzkiego.

Samozwańczy król TVN nie jest jednak zamieszany bezpośrednio w proceder. Tak wynikałoby z dyskusji, która toczyła się po emisji filmu. Sam Latkowski zarzuca mu jednak obojętność i brak reakcji na przestępstwa o których wiedział.

Na takie zarzuty Wojewódzki musiał odpowiedzieć.

(…) W sposób haniebny i kłamliwy starałeś się wmieszać zarówno mnie, jak i bliską mi osobę w brutalną aferę kryminalną Zatoki Sztuki. Próba przekonania świata, że bywając tam, stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy i aferzysty… – czytamy na jego facebookowym profilu.

Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie, jak i tych, których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą. (…) Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji, dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym… – dodał król TVN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here