Lara Gessler pokazuje stare zdjęcie z mamą. A Magda rozpływa się w zachwycie nad dziećmi! [FOTO]

Magda Gessler/Fot.Instagram

Magda Gessler przyznała niedawno, że dobry kontakt zarówno z Larą jak i Tadeuszem Müllerem wypracowała niedawno. Na profilach społecznościowych jej dzieci widać, że stoją murem za mamą. Zobaczcie, co opublikowała Lara!

W wywiadzie dla “Pani” restauratorka opowiedziała o swoich relacjach z dziećmi. “Ja bym swoje dzieci zagłaskała, zakochała na śmierć. Gdybym je cały czas wychowywała, nie umiałabym żyć. Przyznaję się do tego. Larę stroiłam jak księżniczkę. Wyglądała jak infantka (…) Nie poukładało nam się jako rodzinie. Nastąpiło rozstanie, ale może właśnie dzięki temu Tadeusz i Lara wyrośli na mądrych, poukładanych ludzi“- stwierdza Magda.

Na szczęście Instagram jej córki utwierdza nas w przekonaniu, że relacje rodzinne u Gesslerów mają się dobrze. Co więcej, Lara uchyliła fanom rąbka tajemnicy rodzinnego projektu! Czy mamy szansą zobaczyć połączenie sił trzech żywiołów?

Najbliższą sobotę spędzam w tym super składzie! Ta różowa – ruda pani to moja Mama, a ten typek z tyłu to mój najlepszy na świecie Brat! (…) Za jakąś chwilę pochwałę się Wam owocami naszego sobotniego spotkania. A tymczasem cichosza!” – napisała na swoim Instagramie córka restauratorki. Swój wpis opatrzyła niecodziennym zdjęciem. Poznajecie, kto się na nim znajduje?

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here