Lemieszewski kpi z Kościoła i Polaków. Jako Jezus rozdaje…

Lemieszewski kpi z Kościoła i Polaków. Przebrany za Jezusa rozdaje papier?!
Kamil Lemieszewski/Fot. Instagram @sir_lemie

Nikt z dotychczasowych uczestników czy zwycięzców polskich reality show nie był tak barwną postacią, jak Lemieszewski. Ten potrafi żartować dosłownie ze wszystkiego, no ale cóż – z humorem trzeba żyć.

Kamil Lemieszewski już raz zażartował z paniki Polaków, którzy tłumnie wykupują papier toaletowy z marketów. Najwięcej komentarzy pojawia się pod zdjęciami ze sklepów, w których jeszcze to dobro jest dostępne. Ludzie w popłochu szukają sposobności, by zabezpieczyć się w ten środek higieny.

Zwycięzca drugiej edycji programu “Big Brother 2” postanowił zadrwić z zapasów swoich rodaków i nagłej mody na papier toaletowy. W weekend udostępnił video, na którym jest przebrany za superbohatera i trzyma w rękach wielopak deficytowego obecnie środka czystości.

Tym razem przegiął i dotknął w swym dowcipie instytucji Kościoła. Przebrany za Jezusa, rozdaje papier potrzebującym… Poczucie humoru celebryty podzielił fanów. Niemniej jednak trzeba przyznać, że Lemieszewski perfekcyjnie potrafi wykorzystać swoje pięć minut, nawet w tak kuriozalny sposób. Kamil niewątpliwie zasługuje na tytuł współczesnego skandalisty roku.

Trzeba jednak przyznać, że papier toaletowy to domena TVN-u. Jeszcze przed zakupowym szaleństwem Polaków i kwarantanną, jako pierwszy sfotografował się z nim Kuba Wojewódzki. Można by rzecz, że to właśnie król stacji zapoczątkował modę na selfie z rolką. Gdyby dziennikarz przewidział aktualny popyt, pokazałby logo i zbił fortunę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here