Leszek Miller komentuje… biust dziennikarki TVP. Były premier posunął się za daleko? [FOTO]

Leszek Miller Foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk
Leszek Miller Foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Dziennikarka TVP Info Karolina Pajączkowska narzekała ostatnio na komentarze internautów dotyczące jej osoby. Pracownica Telewizji Polskiej twierdzi, że padła ofiarą seksistów.

“Kolejna wrzawa na Twitterze. Tak więc miejmy to za sobą̨: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć́ sukienkę̨ z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię̨ biust w domu. Zacznę̨ też nosić́ burkę̨ bo przecież̇ kobiecie nie przystoi się̨ pokazywać́” – mówiła Pajączkowska w emocjonalnym nagraniu na Instagramie.

Do tej sytuacji postanowił odnieść się był premier i pierwszy sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Skierniewicach w czasach PRL. Niektórzy mogliby stwierdzić, że uwaga Millera jest równie seksistowska, co komentarza na które uskarżała się dziennikarka.

“Hejtowana prezenterka TVP Info K.Pajączkowska:”Tak! Mam biust. Jutro zostawię go w domu. Przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna”. Droga Pani, oczywiście, że są kobiety ładne i inteligentne. Mogę to zaświadczyć. A biust proszę zawsze nosić ze sobą” – napisał na Twitterze lewicowiec.