Lewandowscy na kwarantannie. Co robią Ania i Robert? [FOTO/VIDEO]

Lewandowscy na kwarantannie. Co robią Ania i Robert? Foto: print screen z YouTube/Media Summary
Lewandowscy na kwarantannie. Co robią Ania i Robert? Foto: print screen z YouTube/Media Summary

Lewandowscy na kwarantannie spędzają czas niezwykle aktywnie. Nie tylko ćwiczą, ale także cieszą się chwilami z bliskimi. Ania nawet rozpoczęła akcję pod hasłem “Trenuj w domu”.

Lewandowscy na kwarantannie przebywają w związku z zagrożeniem koronawirusem. Robert i Ania są cali i zdrowi, jednakże stosują się do zaleceń lekarskich.

– Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach – komentuje napastnik Bayernu Monachium.

Natomiast Ania wciąż prezentuje nowe ćwiczenia i zachęca do aktywności inne kobiety w ciąży. Udało jej się nawet zarazić sportowym stylem życia Klarę. Córka Lewandowskich bardzo chętnie wykonuje ćwiczenia wzorując się na swojej mamie.

View this post on Instagram

It time to start our new challenge! strengthen yourself! Train at home for the next 14 days. Every day I will upload a training from my app @diet_training_by_ann . Today its TX5! I will also post recipes and tips on how to boost your immune system!🏋️‍♀️ ________________________ To zaczynamy!🏋️‍♀️ #trenujwdomu dzień 2️⃣/1️⃣4️⃣ We wczorajszym Q&A na IS poprosiliście o 14 dni wyzwania, o 14 dni motywacji. Ze względu na to co dzieje się na świecie – PROSZĘ #ZOSTAŃWDOMU Obiecuję, że będę starała się motywować Was każdego dnia 🏋️‍♀️💚 dodając plany treningowe z app @diet_training_by_ann oraz zdrowe przepisy. Mamusie – a my dodatkowo wymieniajmy się pomysłami na zabawy z dziećmi. 😉😋 ____ Program Tx5📲 Cardio/Whole Body Każde ćwiczenie wykonaj w czasie 4️⃣5️⃣ – 6️⃣0️⃣ sekund, powtórz wszystko w 5️⃣ seriach. Tx5📲 część z Was pewnie bardzo dobrze zna ten trening, bo jest on jednym z pierwszych treningów. Ileż ja dostałam pięknych metamorfoz po zastosowaniu tego programu! CARDIO RULEZ! Wrzucam zajawekę i zachęcam do ściągnięcia całości w aplikacji choćby dla samego Cardio! _____ #DietandTrainingByAnn #TrainingbyAnn #trainingapp #motywacja #motivation #success #workout #fitness @4f_official new collections

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

Niezwykle ważny temat, podpisuję się pod postem mojego męża @_rl9 [PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏 Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let's respect the recommendations, let's be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home🙏 All the best, Robert.

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

Challeng #stayhome day 3️⃣/1️⃣4️⃣ Tx7 from @Diet_training_by_Ann 👉 Build your physical condition and endurance, and burn fat thanks to the exercises included here, which you should do 5 times a week. _____ Wyzwanie DZIEŃ 3️⃣/1️⃣4️⃣ #trenujwdomu @diet_training_by_ann Moja mała również chce Was ZMOTYWOWAĆ 🥰🏋️‍♀️ BURBEES wydaniu Klary 🥰 Program TX7➡️ Cardio, 🙌 TAK JAK OBIECAŁAM CODZIENNIE BĘDĘ UDOSTĘPNIAŁA PLAN TRENINGOWY DLA WAS ❤️💚 (przesuń w bok filmik) Każde ćwiczenie wykonaj w CZASIE 4️⃣5️⃣/6️⃣0️⃣ sekund, w 5️⃣ seriach. (cały długi program znajdziesz w app) PIERWSZE 7dni appki jest zupełnie za free-sprawdźcie ją zanim zakupicie. _______ #annalewandowska #zostajewdomu #STAYATHOME #challenge #zostańwdomu #workout #dietandtrainingbyann #newme #motivation #training #regulartrainig

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here