Lewandowskiej po raz kolejny udało się uszczęśliwić fanów! Zdradziła, że szykuje nowy projekt [FOTO]

Anna Lewandowska/ Fot.Instagram

Zaledwie parę dni temu Anna i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Świat oszalał na wieść o ciąży. Ania zdradziła, że jest już w czwartym miesiącu.

To jest chyba najgorętsza para w polskich mediach. On – niesamowity piłkarz, robiący międzynarodową karierę już od wielu lat. Ona – nie zdecydowała się na bycie typową WAG. Czynnie rozwija siebie i swoją karierę. Z każdym dniem osiąga coraz więcej, lecz nie spoczywa na laurach.

Prywatnie są bardzo szczęśliwym małżeństwem i mają cudowną córeczkę, Klarę. Teraz ich rodzina powiększy się, z czego bardzo się cieszą. Wiadomość o ciąży nie sprawiła jednak, że postanowili zmienić swój zwariowany tryb życia.

Przypomnijmy, że sportowcy dzielą swoje życie na dwa miasta, czyli również na dwa domy. Z powodu pracy obojga, część miesiąca spędzają w Warszawie, a drugą część w Monachium. Robert zajęty jest treningami, a Ania realizowaniem swoich najnowszych pomysłów. Prężnie działający blog, sieć cateringowa, plany treningowe, aplikacja interaktywna a do tego niezwykle oblegane obozy. Tak właśnie wygląda życie mistrzyni karate.

Wydawać by się mogło, że informacja o ciąży spowoduje, że trochę zwolni, odpocznie. Jednak nic bardziej mylnego! Ciąża, poza wielkim szczęściem, to dla Ani szansa na zrealizowanie nowego projektu, który już swoją drogą zapowiedziała.

BĘDZIE NOWY PROGRAM! 💥💥Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki!

View this post on Instagram

Training done 💪 what about training during pregnancy? Absolutely! You know me since a long time and you know that i have a lot to say regarding this topic 🥰 ____________________ Trening zrobiony 💪 co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR (jeszcze będę o tym pisać). Co na początek? ➡️Spacery! Unikanie forsowania ciała, nawet jeśli wcześniej prowadziłyście aktywny tryb życia, 5-minutowe treningi, wydłużane stopniowo o 5 minut, do momentu, aż będziecie w stanie trenować pełne 30 minut. Koncentrując się na właściwym oddechu i korygowaniu postawy możemy skupić się po prostu na rozciąganiu, nie obciążając kręgosłupa. ➡️Jeśli wcześniej prowadziłaś siedzący tryb życia, wprowadzaj trening stopniowo, pod czujnym okiem lekarza i najlepiej dopiero od 12. tygodnia ciąży. Jeżeli nie jesteś pewna jakie ćwiczenia wykonywać w poszczególnym trymestrze, możesz także skonsultować się z trenerem personalnym i poprosić go indywidualny program treningowy ➡️BĘDZIE NOWY PROGRAM! 💥💥Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki! #annalewandowska #secondtrimester #pregnant #pregnantworkout #dietbyann #fitmama

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Czego więc możemy się spodziewać po Ani tym razem? Na pewno już wkrótce pozytywnie nas zaskoczy. Jedno jest pewne, dzidziuś daje jej niesamowitego kopa do działania!