Lewandowskiej po raz kolejny udało się uszczęśliwić fanów! Zdradziła, że szykuje nowy projekt [FOTO]

Anna Lewandowska/ Fot.Instagram

Zaledwie parę dni temu Anna i Robert Lewandowscy ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Świat oszalał na wieść o ciąży. Ania zdradziła, że jest już w czwartym miesiącu.

To jest chyba najgorętsza para w polskich mediach. On – niesamowity piłkarz, robiący międzynarodową karierę już od wielu lat. Ona – nie zdecydowała się na bycie typową WAG. Czynnie rozwija siebie i swoją karierę. Z każdym dniem osiąga coraz więcej, lecz nie spoczywa na laurach.

Prywatnie są bardzo szczęśliwym małżeństwem i mają cudowną córeczkę, Klarę. Teraz ich rodzina powiększy się, z czego bardzo się cieszą. Wiadomość o ciąży nie sprawiła jednak, że postanowili zmienić swój zwariowany tryb życia.

Przypomnijmy, że sportowcy dzielą swoje życie na dwa miasta, czyli również na dwa domy. Z powodu pracy obojga, część miesiąca spędzają w Warszawie, a drugą część w Monachium. Robert zajęty jest treningami, a Ania realizowaniem swoich najnowszych pomysłów. Prężnie działający blog, sieć cateringowa, plany treningowe, aplikacja interaktywna a do tego niezwykle oblegane obozy. Tak właśnie wygląda życie mistrzyni karate.

Wydawać by się mogło, że informacja o ciąży spowoduje, że trochę zwolni, odpocznie. Jednak nic bardziej mylnego! Ciąża, poza wielkim szczęściem, to dla Ani szansa na zrealizowanie nowego projektu, który już swoją drogą zapowiedziała.

BĘDZIE NOWY PROGRAM! 💥💥Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki!

View this post on Instagram

Training done 💪 what about training during pregnancy? Absolutely! You know me since a long time and you know that i have a lot to say regarding this topic 🥰 ____________________ Trening zrobiony 💪 co z treningiem w ciąży? Jak najbardziej TAK! Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że specjalizuje się w tym temacie. Dostałam około tysiąca zapytań o trening w ciąży. Zacznijmy od początku! Z całą świadomością pozostałam aktywna, ale trening dobieram do obecnego stanu rzeczy. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że lekarz prowadzący powinien stwierdzić czy nie ma przeciwwskazań do trenowania w ciąży, a aktywność powinna być dopasowana do zachodzących zmian w organizmi przyszłej MAMY, POD DANY TRYMESTR (jeszcze będę o tym pisać). Co na początek? ➡️Spacery! Unikanie forsowania ciała, nawet jeśli wcześniej prowadziłyście aktywny tryb życia, 5-minutowe treningi, wydłużane stopniowo o 5 minut, do momentu, aż będziecie w stanie trenować pełne 30 minut. Koncentrując się na właściwym oddechu i korygowaniu postawy możemy skupić się po prostu na rozciąganiu, nie obciążając kręgosłupa. ➡️Jeśli wcześniej prowadziłaś siedzący tryb życia, wprowadzaj trening stopniowo, pod czujnym okiem lekarza i najlepiej dopiero od 12. tygodnia ciąży. Jeżeli nie jesteś pewna jakie ćwiczenia wykonywać w poszczególnym trymestrze, możesz także skonsultować się z trenerem personalnym i poprosić go indywidualny program treningowy ➡️BĘDZIE NOWY PROGRAM! 💥💥Pewnie nie zdziwi Was, to, co planuję w baaardzo niedługim czasie. Dużo nie zdradzę, ale powiem tylko tyle, że będzie to NOWY PROGRAM TRENINGOWY W MOJEJ APLIKACJI @Diet_Training_by_Ann, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! Idealny dla każdej przyszłej mamy, na różnym etapie ciąży. Stawiam na wzajemne zrozumienie, wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Przejdziemy przez to razem mamuśki! #annalewandowska #secondtrimester #pregnant #pregnantworkout #dietbyann #fitmama

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Czego więc możemy się spodziewać po Ani tym razem? Na pewno już wkrótce pozytywnie nas zaskoczy. Jedno jest pewne, dzidziuś daje jej niesamowitego kopa do działania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here