Lider Bayer Full w poważnych tarapatach! Sławomir Świerzyński zrobił dziecko 16-latce

Sławomir Świerzyński fot. screen ipla.tv
Sławomir Świerzyński fot. screen ipla.tv

Tysiące koncertów, kilkadziesiąt płyt i kaset, setki tysięcy fanów na całym świecie. Nie każdy jednak wie, że życie Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full nie było usłane różami. W jego biografii znaleźć można wiele dramatycznych i ciężkich przeżyć.

Choć teraz Świerzyński ma na swoim koncie już ponad 30 lat małżeństwa, to początek związku z Renatą był bardzo trudny.

Para poślubiła się w Gostyninie. Aby móc uzyskać pozwolenie na ślub musieli udać się do sądu. Wszystko przez fakt, że Pani Renata miała wówczas zaledwie 16 lat. Jak można się domyślać, była już wtedy w ciąży ze Sławomirem. Według relacji, muzyk disco polo poznał swoją żonę w trakcie obozu harcerskiego. Miał wówczas 22-lata i był opiekunem grupy młodszych harcerek.

To jednak nie jedyna afera w życiu Świerzyńskiego. Lider zespołu Bayer Full przyznał, że kilkadziesiąt lat temu popadł w poważne tarapaty.

W 1992 roku w moim domu było do zlicytowania wszystko. Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk – wyznał Świerzyński w tygodniku “Dobry Tydzień”.

Jedna z jego córek Nikola, jak przyznał, jest owocem pozamałżeńskiego romansu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here