Lindsay Lohan atakuje kochanka Miley Cyrus, a później… usuwa post z Instagrama! [FOTO]

Miley Cyrus fot. instagram.com/mileycyrus

Ostatnie tygodnie w życiu Miley Cyrus były niewątpliwie najbardziej medialnym czasem jej życia. Zdążyła porzucić męża, znaleźć kochankę, a finalnie związać się ze swoim znajomym – Codym Simpsonem.

Na jej Instagramie co chwilę pojawiają się pikantne zdjęcia w objęciach kochanka, czym coraz bardziej załamany jest jej mąż – Liam Hemsworth. W miłosny skandal włączyła się także Lindesy Lohan.

Jak wiemy, jakiś czas temu jej siostra spotykała się z Codym i aktorka postanowiła wypomnieć Simpsonowi krzywdę jaką wyrządził młodszej Alianie. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie Cody’ego i swojej młodszej siostry opatrzone opisem:

“Kiedy zdasz sobie sprawę, że poniosłeś porażkę i zadowalasz się byle czym. @codysimpson rodzina jest wszystkim. Może i wygrałeś Masked Singer, ale przegrałaś swoją przyszłość” – napisała.

Kiedy fani z zapartym tchem czekali na rozwój sytuacji, aktorka skasowała zdjęcie wraz z opisem ze swojego profilu.Być może obawiała się medialnej wojny z Miley i jej nowym chłopakiem!