Ludzie nie znają się na żartach. Małgorzata Rozenek-Majdan musiała przepraszać za te słowa

Rozenek zapowiedziała nowy projekt. Fani skupili się na czymś innym
Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła się w ogniu krytyki! Wszystko przez żartobliwe słowa, które zostały uznane za obraźliwe wobec chorych na raka. Ludzie nie znają się na żartach.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. W związku z tym jak większość Polaków spędza obecnie czas w kwarantannie w domu w gronie najbliższych.

1 kwietnia zamiast żartu Rozenek-Majdan udostępniła zdjęcie bez makijażu, sztucznych rzęs i wszystkich innych tego typu rzeczy.

Jedna z fanek żartobliwie zwróciła uwagę na problem tego, że po usuwaniu sztucznych rzęs domowymi sposobami źle wygląda.

Pięknie! Ja niestety po ściągnięciu sztucznych rzęs „domowym sposobem” wyglądam jak po chemii – napisała. – Ja też! Szczególnie jak założę taką szeroką materiałową opaskę na włosy – odpisała Rozenek-Majdan.

I komentująca oraz gwiazda znalazły się w ogniu krytyki. Zdaniem niektórych komentujących…były to niestosowne żarty z chorych na nowotwór. Na jeden z takich komentarzy odpowiedziała dziennikarka.

Jeżeli poczułaś się urażona, to bardzo cię przepraszam. W tym kontekście to faktycznie nie jest śmieszne. Całuję cię i bardzo przytulam, zdrowia życzę – odpowiedziała.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here