Maciej Musiał opowiada o trudach dzieciństwa. Kariera zniszczyła mu życie?

Maciej Musiał/Fot. Instagram: maciejmusial_official

Maciej Musiał stara się chronić swojej prywatności, jednak najnowsza rola w serialu “Wiedźmin” zmusiła go do udzielenia obszernego wywiadu. Aktor opowiedział o trudach dzieciństwa.

Maciej Musiał zaczął karierę bardzo wcześnie. Teraz 24-letni aktor udowadnia, że bycie celebrytą od małego niekoniecznie skutkuje popadnięciem w nałogi i imprezowy styl życia.

W tygodniku “Wprost” ukazał się artykuł, w którym aktor przyznał się, że pierwsza rola w życiu była początkiem jego szkolnego dramatu. Aktor twierdzi, że debiut na scenie sprawił, że do głowy uderzyła mu woda sodowa.

Miałem moment, gdy mi odbiło. Byłem w podstawówce, zagrałem w pierwszym serialu. Moja paczka powiedziała wtedy: Musiał, sorry, już nie jesteś z nami. Po roku samotnego siedzenia w ławce doszedłem do siebie. Na pewno pomagają mi wiara, pasja – zdradził.

Musiał deklaruje, że jest bardzo wierzącą osobą. Podobno to właśnie wiara pozwoliła mu uporać się z trudami sławy. Teraz, aktor nauczył się oddzielać życie prywatne od zawodowego, a obecność paparazzi na każdym kroku nie przysparza mu trudności.

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here