Maciej Musiał opuści Polskę? Aktor planuje międzynarodową karierę! [FOTO]

Maciej Musiał/Fot. Instagram: maciejmusial_official

Maciej Musiał pnie się po szczeblach kariery. Aktor wziął udział w długo wyczekiwanej produkcji Netflixa i zagrał jedną z ról w serialu “Wiedźmin”. Teraz chce podbić zagraniczny rynek.

W ostatnim wywiadzie dla “Wprost” Maciej Musiał przyznał, że w jego wieku można pozwolić sobie na spontaniczne plany związane z opuszczeniem kraju.

Dzięki «Wiedźminowi» zrozumiałem np., że ekstremalnie ciężko jest robić międzynarodową karierę, siedząc w Polsce. Można czekać na «Zimną wojnę», ale wtedy i tak trafiasz do jednego procenta ról granych przez obcokrajowców i zauważanych” – przyznał Musiał.

Wyjazd za granicę pozwoliłby mu także na perfekcyjne opanowanie języka obcego i naukę poprawnego akcentu.

Żyjemy w złotym wieku telewizji, kontentu. Nigdy nie powstawało tyle seriali, nie było takiego zapotrzebowania na aktorów. Jestem młody, właśnie skończyłem studia. Chcę spróbować tam pomieszkać” – stwierdził.

Dziennikarka zapytała Musiała, dlaczego wybrał Anglię, a nie Stany Zjednoczone. “Bo pracuję też tu. Bilety są tanie, leci się krótko. Poza tym tu jest piłka nożna, a nie jakiś football amerykański” – odpowiedział aktor.

W rozmowie nie mogło zabraknąć najważniejszego pytania. Czy Maciej jest gotowy aby na stałe wyprowadzić się z Polski? “Może, ale myślę, że to jeszcze nie ten moment” – mówił Musiał.

Teraz pozostaje nam czekać na dalsze decyzje dotyczące przyszłości aktora. Czy zrezygnuje z udziału w “Rodzince.pl”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here