Magda Gessler przewidziała epidemię koronawirusa? “Czułam się sparaliżowana”

Magda Gessler i jej drogie faworki. Foto: print screen YT.
Magda Gessler i jej drogie faworki. Foto: print screen YT.

Magda Gessler postanowiła podzielić się czymś zadziwiającym. Twierdzi, że już podczas sylwestra wyczuła zbliżające się zagrożenie.

Magda Gessler w swoim programie “Kuchenne Rewolucje” wielokrotnie udowodniła nam, że łatwo odczytuje ludzi i sytuacje, w których się znajdują. Nie jest to jednak jedyny talent restauratorki. Wychodzi na to, że kobieta ma również zdolności jasnowidzenia!

Na instagramie postanowiła podzielić się wspomnieniami z ostatniego sylwestra. Dodała zdjęcie, na którym razem ze swoim partnerem siedzą przy stole. Jak czytamy w opisie kobieta czuła już wtedy pewien nieuzasadniony niepokój.

KrolWaldemar i Królowa .. ale to była bajka … ale ten Sylwester był inny ja o 12 czułam sie jak sparaliżowana i smutna … nie rozumialam/ przeczuwałam ….. ale dalej musi byc tylko lepiej … padało cała noc ale za oknem znów mam słońce :)#mg” – pisze pod zdjęciem.

Czy jej intuicja przeczuwała, że czeka nas tak ciężki czas? Fani są przekonani, że tak. W komentarzach możemy znaleźć wiele wspierających komentarzy. Duża część osób miała podobne odczucia wchodząc w nowy rok.

Wy też tak czuliście?