Magda Mołek żegna się z telewizją! Teraz stawia na YouTube’a! Osiągnie sukces?

Magda Mołek
Dramatyczne słowa Magdy Mołek. "Albo mi pomożesz, albo umrę". Foto: print screen z YouTube/TVN Style

Po 16 latach pracy Magda Mołek oficjalnie żegna się ze stacją TVN. Dziennikarka zdradziła, że teraz stawia na YouTube’a.

Rok temu Magda Mołek poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że postanowiła zrobić sobie przerwę i nie będzie już prowadzić “Dzień dobry TVN”. Teraz okazało się, że z anteny TVN Style znika też program “W roli głównej”. Co ciekawe, o tym dziennikarka dowiedziała się … z mediów.

Przedstawiciele stacji twierdzili, że chcą zaangażować Magdę do innych projektów. Niestety, nic z tego. Jak się okazało, teraz dziennikarka skupi się na YouTubie.

– Przedstawiono mi wiele lat temu jakieś badania, z których wynikało, że nie jestem szczególną ulubienicą widzów. A ja od lat prowadzę media społecznościowe i tam spotykam się z wielką sympatią. Widać to u mnie na YouTubie, gdzie w ciągu raptem czterech miesięcy zgromadziłam 55 tys. subskrybentów. Nasze podcasty są na szczycie najchętniej słuchanych na platformie Empiku. W sieci kontakt z odbiorcą jest bliski, szybko widać, kto cieszy się sympatią, a kto nie, i z tym nie da się dyskutować – wyznała.

Źródło: party.pl/alaluna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here