Małgorzata Foremniak odmieniona na kwarantannie. Co się stało z gwiazdą?!

Małgorzata Foremniak. Foto: instagram
Małgorzata Foremniak. Foto: instagram

Małgorzata Foremniak od lat uchodzi za synonim elegancji. Biorąc pod uwagę jej jurorowanie w “Mam talent”, aktorka zawsze pozowała na damę. Przymusowe siedzenie w domu zmieniło ją nie do poznania…

Ostatnio było bardzo głośno o jej roli trenerki w filmie “Jak poślubić milionera”, gdzie instruowała Małgosię Sochę, jak bogato wyjść za mąż i zmienić swoje życie. Małgorzata Foremniak od dawna gra pewne siebie kobiety sukcesu.

Prywatnie unika dodawania zdjęć w dresie czy bez makijażu. Dla niektórych do tej pory jest symbolem piękna, elegancji i luksusu. Jak się jednak okazuje, kwarantanna spowodowana epidemią Koronawirusa sprawiła, że gwiazda została perfekcyjną kurą domową.

Foremniak nie wychodzi z domu tak, jak większość Polaków, a nawet spora część ludzi na całym świecie. Ten okres nie pożytkuje jednak na czytaniu książek czy poszerzaniu swoich horyzontów w inny sposób.

Małgosia udostępniła w weekend post, który całkowicie zszokował je wielbicieli. Chyba nikt się nie spodziewał aktorki w takim stroju. Ta pokazała się na Instagramie zupełnie bez makijażu i dała się przyłapać na porządkach z miotłą.

Jak widać kwarantanna zmienia każdego człowieka, nawet wielkie nazwiska ze świata show biznesu. Czy Foremniak wróci do siebie czy zaprzyjaźni się z mianem “kury domowej”, okaże się zapewne, gdy państwo wróci do normy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here