Małgorzata Ostrowska-Królikowska o pierwszych urodzinach bez Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska po śmierci męża. To tutaj odnalazła spokój. Foto: print screen z YouTube/GOSSIP TV
Małgorzata Ostrowska-Królikowska po śmierci męża. To tutaj odnalazła spokój. Foto: print screen z YouTube/GOSSIP TV

Małgorzata Ostrowska-Królikowska skończyła 56 lat. Były to pierwsze urodziny, które spędziła bez męża, Pawła Królikowskiego.

To był szczególnie trudny rok dla rodziny Królikowskich. Po długiej walce z chorobą, 27 lutego 2020 roku odszedł Paweł Królikowski. Aktor od lat zmagał się z tętniakiem mózgu. Podczas Świąt Bożego Narodzenia gwiazdor “Rancza” trafił do jednego z warszawskich szpitali, którego już nie opuścił.

22 października, jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska obchodziła swoje 56. urodziny. W rozmowie z “Faktem” aktorka wyznała, że nie planowała hucznej imprezy, jednak wiedziała, że dzieci przygotowali dla niej niespodziankę.

W tym wieku nie obchodzi się urodzin, ale wiem, że dzieci coś dla mnie szykują. Jakąś niespodziankę. Pewnie zbiorą się najbliżsi, przyjdzie ten, kto pamięta, dla przyjaciół mój dom jest otwarty. Może zbierze się cała gromada – zdradziła.

To są pierwsze jej urodziny beż męża, Pawła Królikowskiego. Na ten temat aktorka krótko się wypowiedziała.

Nie chcę o tym gadać. Trzeba żyć, bo ma się dla kogo. – powiedziała.

Małgosia wyznała, że powody do radości daje jej wnuczek, Józio.

On jest moją ogromną radością. Trzeba szanować i celebrować każdą chwilę. Na ile możemy, otaczajmy się pięknem i dobrem. Dbajmy o relacje, bo ludzie mogą sobie pomagać. Nie dajmy się, idźmy do przodu z uśmiechem. – dodała.