Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą syna! OSTRY komentarz piłkarza!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan/Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno powitali na świecie synka Henia. W mediach pojawiła się informacja o planowanym chrzcie. Jednak małżonkowie postanowili zrezygnować z chrztu. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Przypomnijmy, że celebrytka ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. 10 czerwca do rodziny Majdanów dołączył kolejny chłopiec – Henryk.

Jeszcze niedawno media donosiły, że małżonkowie planują huczne chrzciny dla synka. Rodzicami chrzestnymi Henia mieli zostać rodzice Małgorzaty, podobnie jak w przypadku starszych synów celebrytki. Jednak się okazało, że chrztu nie będzie! Radosław w ostrych słowach odpowiedział dlaczego!

Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w Kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna. (…) Myślę, że Kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek Kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metody. – powiedział podczas rozmowy z “ JastrząbPost”.

Comments are closed.