Małgorzata Rozenek-Majdan już zmęczona macierzyństwem. Potrzebuje kroplówki?!

Małgorzata Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan ledwie dwa tygodnie temu urodziła dzieciątko, a już czuje się zmęczona macierzyństwem! W mediach społecznościowych narzeka na niewyspanie.

“Perfekcyjna Pani Domu” po raz trzeci została mamą 10 czerwca. Na świecie pojawił się mały Henio, spłodzony wraz z Radosławem Majdanem.

Para od razu zalała Instagramy serią zdjęć. Ze szpitala, z powrotu do domu, z domu, z Dnia Ojca – i tak dalej. Mąż Radosław chwalił się też pępkowym, które wyprawił w jednej z warszawskich knajp.

Rozenek-Majdan dzieli się z internautami również swoimi przemyśleniami na temat małżeństwa, a także zdradza, jak wygląda jej codzienne życie. Okazuje się, że Henryk lubi “popalić” nawet w nocy – pomiędzy drugą, a piątą.

W najnowszym wpisie na Instagramie “Perfekcyjna Pani Domu” narzeka na przemęczenie. Z chęcią napiłaby się kawy, ale najwyraźniej nie ma czasu jej przyrządzić, bo chciałaby ją sobie zaaplikować… kroplówką.

“Kawę kroplówką. Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł” – napisała prowadząca “Project Lady”.

Świeżo upieczonej mamie odpisała Anna Lewandowska, która na macierzyństwie “zjadła zęby”, a wszystko opisywała na swoim blogu.

“Gosiu pisałam o tym na blogu. Można, ale w odpowiedniej ilości. Znam temat” – odpisała Lewandowska.  

Skoro Rozenek-Majdan już odczuwa zmęczenie macierzyństwem, to nie mamy dla niej dobrych wieści. W kolejnych tygodniach będzie tylko gorzej. Ale o tym zapewne napisze sama Małgorzata w następnych relacjach internetowych.