Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów. Zdradziła sposób na szybki powrót do formy!

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram

Małgorzata Rozenek kilka tygodni temu po raz trzeci została mamą. Celebrytka przytyła w ciąży ponad 20 kilogramów. Teraz zdradziła swój sposób na odchudzanie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Przypomnijmy, że celebrytka ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. 10 czerwca do rodziny Majdanów dołączył kolejny chłopiec – Henryk.

Mimo to, że Gosia ma teraz więcej obowiązków rodzinnych, nie zapomina o swoich fanach. Od kilku tygodni Gosia chętnie chwali się zdjęciami z synkiem. “Perfekcyjna” nie ukrywała, że podczas ciąży przytyła ponad 20 kilogramów. Jednak na najnowszych zdjęciach tego wcale nie widać. Internautki dopytują w komentarzach o tak błyskawiczny powrót do formy. Rozenek odpowiedziała.

Ja też mam dużo nadprogramowych kg, ale na spokojnie będę się tym zajmować, teraz to nie czas na to. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać – wyznała.

View this post on Instagram

Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wyglada, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza❤️ wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być… dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze mieliśmy poważne chwile zwątpienia i braku wiary. Tylko dzięki naszym wspaniałym lekarzom: dr Lewandowskiemu i dr Kozioł z Kliniki Novum, nie załamaliśmy się i teraz patrzę na mojego Henryczka z wielką miłością, a jak Staś i Tadzio przytulają go i cała trójka jest razem to wzruszam się już zupełnie❤️ ale nie mogę wtedy nie myśleć, jak wiele par nie wytrwa do końca procedur i nie dlatego, że brak im sił czy wiary, ale dlatego, że brak funduszy i tu widzę prace dla siebie. Zrobię wszystko, żeby walczyć o refundację tej metody! Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪😁👍

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here