Małgorzata Socha pokazała swój dom! Wnętrza robią wrażenie [FOTO]

Wzruszająca historia miłości Sochy. Poślubiła milionera?!
Małgorzata Socha Foto:instagram.com/malgosia_socha

Dzięki mediom społecznościowym możemy podglądać życie wielu gwiazd. Chętnie dzielą się z nami tym, co dzieje się w ich życiu. Czasami zamieszczają w sieci zdjęcia zza kulis planów filmowych, wielkich gal, czy po prostu z domowego zacisza.

Ostatnio za pomocą Instagrama Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem, na którym bawi się ze swoim dzieckiem. W tle zaś widać pięknie urządzony pokój, zapewne salon. Widzimy tam biały kominek, a na nim ustawione zdjęcia. W pokoju dominują chłodne kolory, co sprawia wrażenie przejrzystości.

Wnętrze jest urządzone raczej minimalistycznie, ale uwagę przykuwa oryginalna mata z zabawkami, na której siedzi chłopiec. Socha zadbała o rozwój swojego synka, bawiąc się z nim interaktywnymi zabawkami od Fisher Price. Na stronie tej marki przeczytamy, że “świat potrzebuje lepszych zabawek”. Takich, które “będą się odwoływać do wyobraźni, wprowadzać coś nowego, zaskakującego, i zabawnego”. Zatem warto pobudzać kreatywność w dzieciach od najmłodszych lat, by z wiekiem mogły tworzyć coś wielkiego.

Na podstawie wielu zdjęć zamieszczanych przez aktorkę, widzimy, że w domu biel jest kolorem przewodnim, co ostatnio jest bardzo modne. Do białego można dopasować praktycznie wszystko. Socha stawia na jasne kolory i ciemne, kontrastowe dodatki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here