Mandaryna ma konto na Tinderze! To koniec uczuć do Pawła Wójcika?

Marta Wiśniewska, Mandaryna fot. instagram.com
Marta Wiśniewska, Mandaryna fot. instagram.com

To miała być wielka miłość Marty Wiśniewskiej. Była żona Michała Wiśniewskiego od pewnego czasu spotykała się z Pawłem Wójcikiem. Niestety, jak donoszą media plotkarskie, to koniec ich wielkiej miłości.

Jeszcze niedawno wydawało się, że Mandaryna jest bez pamięci zakochana w Pawle. Tym większe zaskoczenie wywołało niedawne pojawienie się profilu piosenkarki na… jednym z popularnych portali randkowych! Czyżby związek był już przeszłością, a Marta pozazdrościła byłemu mężowi, Michałowi Wiśniewskiemu (47), który właśnie tam odnalazł niedawno nową miłość? – czytamy w magazynie Rewia, który jako pierwszy poinformował o sprawie.

Przypomnijmy, para poznała się w wyjątkowo “specyficznych” okolicznościach. Obydwoje czekali na sądowym korytarzu na swoje sprawy rozwodowe. Los chciał, że zaczęło się od rozmowy, która przerodziła się w spotkania i miłość.

Jak dotąd doniesienia o rozstaniu nie zostały potwierdzone przez żadną ze stron. Nie ma również żadnych dowodów, które potwierdzałyby, iż popularna Mandaryna faktycznie ma swój profil na aplikacji randkowej Tinder.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here