Margaret odwołuje kolejne występy! Czy stan jej zdrowia jest aż tak poważny? [FOTO]

Margaret
Małgorzata Jamroży/Fot. Instagram: margaret_official

Ostatni rok był na Margaret sporym wyzwaniem. Udział w programie “The Voice of Poland” sprawił, że fani zaczęli negatywnie oceniać jej postawę sceniczną. Pojawiły się pytania o stan zdrowia piosenkarki.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Margaret czyli Małgorzata Jamroży zamierza zrobić przerwę w karierze muzycznej, zaznać nieco prywatności i zniknąć z medialnego życia. Chociaż obiecała fanom powrót kiedy tylko jej stan zdrowia, a dokładniej stan psychiczny się poprawi, decyzja piosenkarki bardzo nimi wstrząsnęła.

W sprawę włączył się także jej narzeczony, który za stan zdrowia Margaret obwiniał jej managera. Ten oczywiście zdementował plotki, jakoby miał przyczynić się do zachwiania równowagi emocjonalnej u piosenkarki oraz zaznaczył, że z jej narzeczonym mają przyjacielskie relacje.

Niestety okazało się, że samopoczucie Małgosi nie poprawia się. Wokalistka miała podpisany kontrakt z TVP, który zakładał jej występ podczas Sylwestra z TVP w Zakopanem. Do mediów dotarła informacja, że ten koncert także został odwołany.

“Pani Małgorzata Jamroży odwołała swój udział w koncercie Sylwestrowym ze względów zdrowotnych o czym poinformowała na miesiąc przed realizacją” – potwierdza w rozmowie z Pudelkiem rzecznik TVP.

O stan Margaret zaczynają się także martwić jej bliscy. Czy to koniec wokalnej kariery Małgorzaty Jamroży?

Comments are closed.