Mariah Carey zażądała 50 mln od swojego eks za rozstanie

Mariah Carey zażądała 50 mln od swojego eks za rozstanie
Mariah Carey/Fot. Instagram @mariahcarey

Mariah Carey była zaręczona z milionerem Jamesem Packerem. Niestety doszło do rozstania. Piosenkarka nie mogła pogodzić się z końcem związku. Mocno to przeżyła i z trudem wraca teraz do życia. Artystka zażądała od ukochanego 50 milionów dolarów odszkodowania.

Mariah Carey (48 l.) to światowej sławy piosenkarka. Jej utwór “All I want for Christmas is you” jest co roku słyszany w radiu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Jednak gwiazda ma na swoim koncie mnóstwo hitów, a za sobą promowanie największych marek.

Carey była w związku z milionerem Jamesem Packerem. Narzeczeni planowali wspólną przyszłość, a Mariah marzyła nawet o ślubie. Niestety już się go nie doczeka. Powód? Dość błahy… Tak czy owak w świecie gwiazd wszystko się może zdarzyć. Jak donosi closermag.fr poszło o telewizyjne show Carey. Ukochany piosenkarki nie chciał wziąć w nim udziału, gdyż jak stwierdził, nie zamierza wpuszczać fanów divy do swojego prywatnego życia.

Niemniej jednak Mariah nie potrafiła tego przeboleć i miała mu to za złe. Jak donosi closermag.fr gwiazda w ramach rekompensaty zażyczyła od swojego eks 50 milionów dolarów. James zgodził się na wypłatę odszkodowania, lecz w przedziale od 5 do 10 milionów dolarów. Piosenkarka motywowała swoje oczekiwania finansowe, straconym czasem u boku milionera.

Carey zaznaczyła, że dla Packera zmieniła swoje życie i była gotowa do poświęceń. Ten, oświadczając się jej i wręczając pierścionek wart ponad 10 milionów dolarów, rozbudził w niej nadzieje na białą suknię, ołtarz i wspólną przyszłość. Swoją decyzją o rozstaniu zburzył jej świat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here