Marina i Szczęsny tak witali Nowy Rok. Ta suknia to HIT

Marina i Szczęsny ta witali Nowy Rok. Ta suknia to HIT
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny/Fot. Instagram @marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny obeszli Sylwestra w pięknym stylu. Para powitała Nowy Rok iście po królewsku, jak prawdziwe gwiazdy wieczoru. WAG mieniła się niczym złoty pył. Jej suknia to prawdziwy hit.

Marina i Wojtek Szczęsny przebili niejedną parę podczas wspólnego witania nowego dziesięciolecia. Elegancja, błysk, szyk i klasa – tymi słowami bez zastanowienia można opisać stylizacje Szczęsnych.

Łuczenko lśniła nie tylko urodą, ale i cudowną kreacją. Jej suknia będzie w pewnością jedną z najlepszych w zestawieniu z innymi WAGs. Outfit Mariny to hit karnawału.

Piosenkarka wie jak zwrócić na siebie uwagę nie tylko męża, ale także paparazzich, fanów i pozostałych gości balu. Szczęsna wybrała sukienkę, która idealnie podkreśliła atuty jej sylwetki, a dodatkowo dodała blasku. Marina mieniła się całą noc w towarzystwie swojego ukochanego. Jak dała po sobie poznać podczas Balu Fundacji TVN, nie należy do kobiet, które zbyt szybko mają dosyć.

Szczęsny nie odstępował żony na krok. Para wzbudziła niemałe zainteresowanie. Głownie oczywiście za sprawą świetnie dobranej garderoby. Ta idealnie ze sobą współgrała. Fani poza rzucającą się w oczy stylizacją Mariny, zwrócili uwagę na podobieństwo Szczęsnego z młodym Chajzerem. Czy wy też dostrzegacie coś wspólnego, łączącego bramkarza z dziennikarzem i jednym z gospodarzy programu “Dzień dobry TVN”?

View this post on Instagram

❤️

A post shared by MaRina (@marina_official) on