Marta Żmuda-Trzebiatowska robi furorę swoim mini serialem na YouTube [VIDEO]

Marta Żmuda-Trzebiatowska w serialu #ZostańWdomu. Foto: yt/#zostańwdomu
Marta Żmuda-Trzebiatowska w serialu #ZostańWdomu. Foto: yt/#zostańwdomu

Pandemia i zakaz opuszczania swojego domu, stały się inspiracją dla popularnej polskiej aktorki. Marta Żmuda-Trzebiatowska wraz z mężem codziennie tworzą nowy odcinek mini serialu “#ZostańWdomu”. Produkcja podbija YouTuba.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula od kilku lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Aktorka niebawem urodzi dziecko, a póki co stara pracować pro bono, ku pokrzepieniu serc widzów w czasie pandemii.

Gwiazda postanowiła działać na  YouTubie.

Codziennie wraz z mężem dodaje kilkuminutowe video pełne dialogów. Zazwyczaj w scenie grają dwie osoby, czasami więcej. Choć pojedyncze odcinki nie są aż tak bogate w fabułę, można się domyśleć, że najciekawsze jeszcze przed nami.

Wszystkie filmiki są ze sobą ściśle powiązane. Marta gra ciężarną Agatę, która zakochała się w sąsiedzie. Temu również dziewczyna wpadła w oko. Na co dzień mężczyzna jest kucharzem, a w tę rolę wciela się małżonek Żmuda-Trzebiatowskiej – Kamil Kula.

W pierwszym odcinku gościnnie wystąpiła Małgorzata Kożuchowska. Na razie para wyprodukowała cztery odcinki, ale już zapowiada kolejne. W sumie mają już ponad 500 000 wyświetleń. Fani artystki z zapartym tchem wyczekują kolejnych wątków z życia zauroczonych sobą sąsiadów.

Jak widać Marta pokazała i wciąż pokazuje internautom unowocześnioną wersję “miłości w czasach zarazy”. Lecz czy odniesie podobny sukces… Trzymamy kciuki!