Martyna Wojciechowska świętuje urodziny mamy. Pochwaliła się uroczym zdjęciem [FOTO]

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska Foto:instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska pochwaliła się w sieci pięknym zdjęciem z okazji 70. urodzin mamy. Pod postem dodała wzruszający wpis.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Dziennikarka jest znana m.in. z programu “Kobieta na krańcu świata”. Jednak dziennikarka poświęca swój czas nie tylko podróżom, lecz także chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Ostatnio Martyna opublikowała urocze zdjęcie z mamą z okazji jej 70. urodzin.

Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem Jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo MAM ABSOLUTNIE WYJĄTKOWĄ MAMĘ! – czytamy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pięknych życzeń od internautów. Fani zauważyli, że Martyna ma urodę po mamie. Zobaczcie sami!

View this post on Instagram

MOJA KOCHANA MAMA MA DZIŚ 70. URODZINY!❤️❤️❤️ Kto chce złożyć Joasi życzenia?Największa inspiracja i wsparcie przez wszystkie lata moich szaleństw. Mama jest królową dbania o dom i przygotowuje najlepsze obiady na świecie. Domowe ognisko i „zaopiekowanie” rodziny zawsze było Jej największą pasją. A z drugiej strony ja: totalny szaleniec, który długo w jednym miejscu nie usiedzi. No i kompletnie nie umiem gotować🙈 Ale Mama od najmłodszych lat wspierała mnie w realizacji marzeń, nawet tych pozornie niemożliwych. Jestem Jej za to wdzięczna i zdaję sobie sprawę, że jestem po prostu szczęściarą, bo MAM ABSOLUTNIE WYJĄTKOWĄ MAMĘ! Mam nadzieję, że dla swojej córki będę takim samym wsparciem🙏🏻 MAMO, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!❤️ M. 📸 Olga Majrowska #loveyoutothemoonangback #bestmum #love #happybirthday

A post shared by Martyna Wojciechowska (@martyna.world) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here