Martyniuk i Miller mogą się pakować! 80 milionów na koncie nowego króla disco-polo [VIDEO]

Zenek Martyniuk oraz Marcin Miller. / foto: YouTube

Czy czas dominacji wieloletnich gwiazd disco-polo, takich jak Zenek Martyniuk czy Marcin Miller dobiega końca? Coraz więcej młodych artystów rozpycha się w świecie muzyki tanecznej, a liczby jednego z nich mówią same za siebie.

Zenek Martyniuk nazywany jest królem disco-polo, jego utwory znają wszyscy Polacy. Zarówno te starsze, jak i najnowsze hity umilały nie jedną imprezę wielu osobom. Drugim najbardziej znanym wokalistą jest Marcin Miller, który wspomniał, iż był nazywany imperatorem disco-polo.

Jednak “młode wilki” nie dają o sobie zapomnieć. Najlepszy tego przykładem jest artysta znany jako “Miły Pan”. Ten zadebiutował w ubiegłym roku utworem “Królowa”. Na dziś zdobył on już 80 milionów wyświetleń, czym dystansuje wiele utworów bardziej znanych artystów.

Także jego kolejne utwory, takie jak “Małolatki” czy “Melanż”, cieszyły się nie lada zainteresowaniem ze strony artystów, choć już nie zdobyły tak wielu wyświetleń. Czy MiłyPan już niedługo zostanie nowym królem disco-polo?

3 KOMENTARZE

  1. Witam. Nie wiem czym się podniecacie to slomiany ogień za parę lat to nikt o nim nie będzie pamiętał. Akcent i “Boys” jest na szczycie ćwierć wieku i ich piosenki chce się słuchać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here