Matka Michała Wiśniewskiego szczerze o ich relacjach. Muzyk uratował jej życie

Michał Wiśniewski. Foto: print screen z YouTube/AnMa Agencja Eventowa
Michał Wiśniewski. Foto: print screen z YouTube/AnMa Agencja Eventowa

Michał Wiśniewski niestety nie miał szczęśliwego dzieciństwa. Jego mama miała m.in. problemy z alkoholem. Mimo wszystko muzyk zaopiekował się Grażyną Wiśniewską.

Michał Wiśniewski w wieku 3,5 roku trafił pod opiekę ojca, a później do domu dziecka. Jego mama, Grażyna borykała się z alkoholizmem. Lider “Ich Troje” przez lata nie miał kontaktu z matką, jednak w pewnym momencie postanowił zaopiekować się Grażyną Wiśniewską.

Z okazji Dnia Dziecka, matka muzyka udzieliła szczerego wywiadu dla “Faktu”. Grażyna wyznała, że żałuje tego, że nie była przy synu, gdy dorastał.

Byłam bardzo młoda, głupia i szalenie zakochana. Pewnie źle wyszłam za mąż, ale gdyby nie to małżeństwo, nie miałabym takiego ukochanego Michałka. Po rozwodzie mąż go wziął do siebie, do mnie trafił drugi syn. Michał miał wtedy 3,5 roku. Ciągle nie mogę sobie darować, że tak się stało. Ominęło mnie całe jego dzieciństwo, straciłam je. Tego nie da się cofnąć… – wyznała.

Michał odzyskał kontakt z mamą, gdy był już nastolatkiem. To właśnie on pomógł jej w walce z alkoholizmem. Niedawno Grażyna świętowała 16 lat trzeźwości.

Michał chyba jednak we mnie wierzył. Gdyby nie on, może już bym nie żyła. Osoby, z którymi wtedy piłam, już dawno nie żyją. A ja jestem. 23 maja minęło 16 lat bez alkoholu. Jestem bardzo szczęśliwa, że nie piję, okazuje się, że bez wódki można żyć – powiedziała.

Na koniec złożyła Michałowi życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Życzę mu, aby w życiu mu się wiodło, żeby się nie stresował, był szczęśliwy, bo na to zasługuje. No i żeby moja obecna synowa była ostatnią – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here