Meghan Markle i książę Harry biorą rozwód?

Megan i Harry oficjalnie tracą przywileje! Markle brakuje tylko jednego?
Megan Markle i Harry Windsor/Fot. Instagram @meghanmarkle_official

“Wyciekły papiery rozwodowe Meghan Markle i księcia Harry’ego”. Tak brzmiał tytuł okładki australijskiego tabloidu „Woman’s Day”.

Meghan Markle i książe Harry to bez wątpienia jeden z gorętszych tematów ostatnich lat. Ich niedawne odejście od rodziny królewskiej wywołało spore zamieszanie i kontrowersje. Nic dziwnego więc, że ludzie widząc najnowszą okładkę australijskiego tabloidu „Woman’s Day” wpadli w panikę. Czy wszystkie ich odważne decyzje poszły na marne?

W magazynie możemy przeczytać, że Meghan wynajęła już nawet hollywoodzkiego prawnika, który ma zająć się ich rozwodem. Dwustronicowy artykuł jest oparty m.in. na słowach anonimowego informatora.

„Nie możesz mi powiedzieć, że to nie był jej plan od początku by przenieść chłopców do Ameryki żeby mogła żyć życiem celebrytki, o którym zawsze marzyła. Najstraszniejsze jest to, że ma Harry’ego dokładnie tam gdzie chciała – odizolowanego od swojej rodziny w kraju gdzie to ona ma wszystkie legalne prawa” – mówi informator.

Nie da się nie zauważyć braku obiektywizmu w całym tekście. Meghan jest wyraźnie krytykowana i obrażana. Użyte zostają wobec niej zwroty typu „wiedźma kradnąca pieniądze”.

Oprócz tego znajdziemy tam również opinię prawnika, który twierdzi, że jest mu znajoma kwestia ich rozwodu. Nie ma jednak żadnego potwierdzenia by kiedykolwiek pracował dla kogokolwiek z rodziny królewskiej.

Cały artykuł nie zawiera żadnych twardych dowodów na poparcie swojej tezy o rzekomej separacji, jedynie suche domysły. Nie jest to też pierwszy raz gdy piszemy o ich domniemanym rozwodzie. Można więc zakładać, że jest to tylko kolejna złośliwa plotka, która ma na celu zaszkodzenie wizerunkowi Meghan. Pozostaje nam czekać na skomentowanie sprawy przez samych zainteresowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here