Meghan Markle przegrała bitwę! “Zniekształcające, manipulacyjne i nieuczciwe taktyki”

Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg
Meghan i Harry Foto: print screen z YouTube/Murky Meg

Meghan Markle przegrała walkę sądową z tabloidem. Kancelaria byłej księżnej wydała specjalne oświadczenie. “Podstawowe elementy tej sprawy nie ulegają zmianie i będą nadal postępować”.

Meghan Markle już jakiś czas temu wytoczyła brytyjskiemu brukowcowi proces sądowy. Powodem było opublikowanie prywatnego listu Amerykanki do jej ojca, z którym była pokłócona. Po wielu miesiącach okazało się jednak, że aktorka przegrała sprawę…

“Nie uważam, aby zarzuty wysunięte na tej podstawie miały prowadzić do sedna sprawy, które w swej istocie dotyczy publikacji pięciu artykułów ujawniających słowa i informacje zaczerpnięte z listu do ojca napisanego w sierpniu 2018 roku” – uzasadnił swoją decyzję sąd.

Kancelaria prawna, która reprezentowała Meghan po opublikowaniu wyroku wydała specjalne oświadczenie. Prawnicy zwrócili bowiem uwagę, że w mechanizmach prowadzących do zniesławienia Amerykanki nic nie uległo, ani nie zamierza ulec zmianie.

“Dzisiejsze orzeczenie wyraźnie pokazuje, że podstawowe elementy tej sprawy nie ulegają zmianie i będą nadal postępować naprzód. Prawa księżnej zostały naruszone; przekroczono prawne granice jej prywatności. W ramach tego procesu pokazane zostały skrajności, w których “Mail on Sunday” wykorzystywał zniekształcające, manipulacyjne i nieuczciwe taktyki skierowane w kierunku księżnej Sussex” – czytamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here