Michał Wiśniewski potwierdził piąty ślub!

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski Foto:facebook.com/michalwisniewskiofficial

Michał Wiśniewski potwierdził zaręczyny z Pauliną! Lider “Ich Troje” po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu.

Michał Wiśniewski i Paulina pojawili się publicznie jakiś czas temu na imprezie “Ich Troje”. Jest niepotwierdzona informacja, że para poznała się w sieci, za pośrednictwem aplikacji “Tinder”. 35-letnia Paulina pochodzi z Warszawy i ma czworo dzieci.

Pod koniec zeszłego roku w mediach pojawiła się informacja o zaręczynach Michała Wiśniewskiego z nową partnerką. Według portalu “Pudelek.pl”, na facebookowym profilu znajomego pary pojawiło się wspólne zdjęcie z muzykiem i jego partnerką. Pod fotką pojawił się wymowny wpis.

– Po zaręczynach Michała i Poli – napisał.

Kolejnym dowodem była zmiana status muzyka w sieciach społecznościowych na “zaręczony”. Jednak sam muzyk nic nie komentował na ten temat.

Ostatnio Michał gościł w studiu programu “Pytanie na Śniadanie”. Podczas rozmowy gwiazdor wygadał się na temat zaręczyn.

– Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak – wyznał muzyk.

Przypomnijmy, że Paulina będzie piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Wcześniej muzyk był żonaty z Magdą Famme, Mandaryną, Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner. Tym razem jego żoną zostanie Paulina, z którą Michał spotyka się od kilku miesięcy.