Michał Wiśniewski zdradza intymne sekrety nowego związku. Wymsknęło mu się za dużo?

Michał Wiśniewski. Foto: print screen z YouTube/AnMa Agencja Eventowa
Michał Wiśniewski. Foto: print screen z YouTube/AnMa Agencja Eventowa

Michał Wiśniewski to celebryta, który nigdy nie bał się opowiadać o swoim życiu prywatnym. Fani znali szczegóły praktycznie każdego jego związku. Nie inaczej jest też tym razem.

Choć nowa małżonka wokalisty zespołu Ich Troje raczej stara się omijać ścianki i błyski fleszy, to dowiadujemy się o niej coraz to więcej, zupełnie nowych informacji. Oczywiście, wszystkie wypuszcza sam Wiśniewski, który tym razem postanowił opowiedzieć o ich pierwszych relacjach.

My poszliśmy na spacer z psami. Poznaliśmy się na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszeli, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. I nagle, kiedy byliśmy tak sobą trochę oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: “O nie!”. Rozmawialiśmy bardzo często… i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają – wspominał.

Co ciekawe, w tej samej rozmowie pojawiły się również informacje o poprzednich związkach. Okazuje się, że Michał Wiśniewski nie określa ich jako nieudane.

Ja każdą swoją żonę kochałem bardzo i chciałem jej to w jakiś sposób wynagrodzić legalizacją tego związku. (…) Każde moje małżeństwo wbrew pozorom było bardzo udane. Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt i chętnie wspominamy każdy moment. Mamy wspólne dzieci, które rozumieją się ze sobą. Teraz ta sytuacja jest jeszcze bardziej hardcorowa, bo jest jeszcze czwórka dzieci mojej partnerki, więc łącznie spotyka się ósemka – podkreślił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here