Michał Wójcik przeżywa dramat. Gwiazdor Ani Mru-Mru błaga o pomoc

Michał Wójcik
Michał Wójcik/Fot. Instagram

Michał Wójcik jest znany przede wszystkim z kabaretu “Ani mru mru”. Mężczyzna zarabia na życie śmiechem, jednak teraz jego rodzinę nawiedził prawdziwy dramat. We wzruszającym apelu Wójcik błaga o pomoc dla swojej partnerki.

Michał Wójcik jest kabareciarzem cieszącym się dużą popularnością w Polsce. “Ani mru mru”, z którym występuje ma naprawdę sporą rzeszę fanów. Teraz jednak mężczyzna ma wielkie zmartwienia. Okazuje się, że jego partnerka poważnie zachorowała…

“Jani jest… Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną) i Kobietą Sukcesu… Na każdym polu. Ja też tylko pomagam…” – napisał na stronie zbiórki.

Ze strony Pomagam.pl, na której zorganizowano zbiórkę, dowiadujemy się, że partnerka Wójcickiego zachorowała na nowotwór. Para nie ma wystarczających funduszy na to, aby opłacić kosztowne leczenie… Koszt leczenia na ten moment oszacowany został na 150 tys. zł, a zebrać udało się jedynie 22 tys.

3 KOMENTARZE

  1. Współczuje Panu Wójcikowi, ale czemu błaga on zwykłych ludzi o pomoc? przecież według wszelkiej maści socjalistów i lewaków, to Państwo sponsoruje zawsze zabiegi, na które nie stać szarych ludzi. Może warto publicznie spytać Dudę i Trzaskowskiego o ten fakt? Czy faktycznie Państwowa służba zdrowia jest niezbędna i czy faktycznie umożliwia ludziom zabiegi, na które normalnie nie było by ich stać. Rzekomo nie było by ich stać, bo pamiętajmy że istnieją prywatne ubezpieczenia i pakiety usług medycznych.

  2. tak po ludzku żal tej pani ale skoro Michałek nie myśli o przyszłości i rozpierdziela miliony to pomaganiu mu tylko go bardziej deprawuje

  3. Współczuję , bardzo , ale czy te wszystkie znane osoby muszą żebrać . Nie możesz Wójcik wziąć kredytu ? Wiesz ile osób w Polsce przeżywa podobne dramaty ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here