Miley Cyrus chwali się zdjęciami fanów. Piosenkarka jest dla nich wielką inspiracją [FOTO/VIDEO]

Miley Cyrus/ Fot.Instagram

Miley Cyrus przeszła ostatnio bardzo dużo. W jej życiu nastąpiło naprawdę wiele zmian. Gwiazda postanowiła wprowadzić do niego nieco radości.

Piosenkarka ma za sobą bardzo burzliwy okres. W przeciągu zaledwie roku zdążyła wyjść za mąż za swoją wieloletnią miłość, Liama Hemswortha, rozstać się z nim, zmienić orientację po to żeby przez miesiąc spotykać się ze znaną modelką i w końcu zdecydować, że jednak woli chłopców i związać się z młodszym od siebie piosenkarzem, Codym Simpsonem.

Te wszystkie wydarzenia spowodowały, że gwiazda podupadła na zdrowiu i przez jakiś czas przebywała w szpitalu. Wspierał ją w tym jej obecny chłopak, który pisał wtedy dla niej romantyczną piosenkę.

Piosenkarka postanowiła trochę odreagować ostatnie wydarzenia i w związku ze zbliżającym się halloween, a tym samym tematycznymi imprezami, postanowiła umilić swoim odbiorcom czas.

Miley Cyrus na swoim profilu zaczęła udostępniać zdjęcia, na których oznaczają ją jej fani. Prezentują oni na nich swoje kostiumy halloweenowe inspirowane różnymi wizerunkami gwiazdy. Widać, że piosenkarka jest bardzo szczęśliwa, że jest taką inspiracją dla swoich widzów!

View this post on Instagram

Hannah, Miley, & Ashley Too 🎃

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

View this post on Instagram

Miley-Ween 👻🎃💀

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on