Miley Cyrus już nie jest weganką przez … problemy zdrowotne! “Mój mózg nie działał prawidłowo”

Miley Cyrus Foto:instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus po siedmiu latach zrezygnowała z diety wegańskiej. Słynna piosenkarka wyznała, że podjęła taką decyzję z powodu stanu swojego zdrowia.

Miley Cyrus to amerykańska aktorka, piosenkarka oraz autorka piosenek. Celebrytka zdobyła popularność dzięki głównej roli w serialu “Hannah Montana”, emitowanych w 2006-2011 latach.

Miley przez siedem lat stosowała dietę wegańską, czyli zrezygnowała z wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego.

– Byłam weganką przez bardzo długi czas. Musiałam jednak wprowadzić do diety zawierające kwasy omega-3 ryby, gdyż mój mózg nie funkcjonował prawidłowo – powiedziała w podcaście “The Joe Rogan Experience”.

Teraz wokalistka wyznała, że musiała zmienić sposób żywienia z powodu problemów zdrowotnych. Cyrus czuła się niedożywiona i narzekała na brak energii.

– Mam wrażenie, że w pewnym momencie byłam niedożywiona. Pamiętam, jak pojechałam na festiwal Glastonbury. Choć to był świetny występ, czułam się fatalnie, nie miałam energii. Rok temu zjadłam swój pierwszy niewegański posiłek. Kiedy mój były mąż przyrządził mi rybę na grillu, płakałam przez długi czas – przyznała.

2 KOMENTARZE

  1. […] Miley Cyrus już nie jest weganką przez … problemy … Miley Cyrus po siedmiu latach zrezygnowała z diety wegańskiej. Słynna piosenkarka wyznała, że podjęła taką decyzję z powodu stanu swojego zdrowia. Miley Cyrus to amerykańska aktorka, piosenkarka oraz autorka piosenek. Celebrytka zdobyła popularność dzięki głównej roli w serialu “Hannah Montana”, emitowanych w 2006-2011 latach. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here