Mocne wyznanie Ewy Chodakowskiej! Trenerka wspomniała lata młodości: “Nikt mnie nie oceniał” [FOTO]

Ewa Chodakowska fot. instagram.com/chodakowskaewa
Ewa Chodakowska fot. instagram.com/chodakowskaewa

Znana trenerka, Ewa Chodakowska często słyszy zarzuty, że nie jest już naturalną i że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Celebrytka przyznała się, że poprawiła jedynie piersi. Czy to, aby na pewno wszystko?

Wiele Polek marzą wyglądać tak jak Chodakowska. Gwiazda spędza wiele czasu na treningach, by mieć takie ciało. Jednocześnie, trenerka zapewnia swoje fanki, że atrakcyjność “mieszka” w głowie. Gwiazda dostaje jednak mnóstwo pytań, dotyczących operacji plastycznych, jakim się poddała.

Ostatnio na swoim Instagramowym profilu trenerka wstawiła zdjęcie sprzed lat, gdy była jeszcze nastolatką. Na zdjęciu spaceruje warszawską starówką w towarzystwie sióstr i siostrzeńca.

– Ja “człowiek usta” i moje dwie najukochańsze .. najcudniejsze siostry.. moje najlepsze przyjaciółki Ania i Basia. Dzieciństwo wspominam jako totalną beztroskę .. Byłam najmłodsza z czwórki rodzeństwa. Szczególnie siostry pozwalały mi na WSZYSTKO … – napisała Chodakowska.

W opisie pod zdjęciem trenerka  opowiada co dla niej było najważniejsze w dzieciństwie.

– Myślę że najważniejszym w moim dzieciństwie był fakt, ze wolno mi było popełniać błędy, które były wybaczane.. NIKT MNIE NIE OCENIAŁ .. nikt z góry na mnie nie patrzył.. i nie tylko w dzieciństwie .. w tej kwestii NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, tak w okresie dojrzewania jak i wieku dorosłym – wspomina gwiazda.

View this post on Instagram

@jenniferaniston zainspirowała mnie do wrzucenia fotki z dzieciństwa 🤩 Ja „człowiek usta” i moje dwie najukochańsze .. najcudniejsze siostry.. moje najlepsze przyjaciółki ❤️❤️❤️ Ania❣️ i Basia ❣️Dzieciństwo wspominam jako totalną beztroskę .. Byłam najmłodsza z czwórki rodzeństwa 🥰 Szczególnie siostry pozwalały mi na WSZYSTKO .. Pewnie dlatego, ze miały wyrzuty sumienia 🤣🤣Kiedy miałam kilka dni, wywaliły mnie z kołyski .. nikomu nic nie powiedziały 🤨 Podjęły decyzje, ze poczekają aż podrosnę .. wtedy sprawdzą czy nie ma skutków ubocznych 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ MAJ GOT! A tak na serio.. to myśle ze najważniejszym w moim dzieciństwie był fakt, ze wolno mi było popełniać błędy, które były wybaczane.. NIKT MNIE NIE OCENIAŁ .. nikt z góry na mnie nie patrzył.. i nie tylko w dzieciństwie .. w tej kwestii NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, tak w okresie dojrzewania jak i wieku dorosłym ❤️ Dlatego się nie boje ryzyka .. nie boje się eksplorować tego kim jestem i czego chce.. nie boje się potknięć .. Jak rozwalałam nos, czy kolano, wstawałam, tamowałam krew i szłam dalej.. ha! NASTĘPNYM RAZEM DAM RADĘ ❣️❣️❣️ STRACH TO TYLKO WYMYSŁ NASZEGO UMYSŁU ❤️ Nie daj się sparaliżować❣️ PS. W wózeczku Damian.. moj siostrzeniec, który dziś ma całe 27 lat i prawie dwa metry wzrostu 🤩 #familia #sisters #family #childhood #misjachoda

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on