Joanna Krupa rozebrała się przed kamerą pierwszy raz po ciąży. Jak wygląda?

Joanna Krupa z córeczką. Foto: Instagram
Joanna Krupa z córeczką. Foto: Instagram

Gwiazdy po ciąży o dziwo bardzo szybko odzyskują upragnioną formę. Jak z tym poradziła sobie Joanna Krupa, która bardzo dużo przytyła i fani odebrali jej nadzieję na powrót do pięknej sylwetki i modelingu?

Joanna Krupa późno zaszła w pierwszą ciążę, stąd bała się o dziecko i stosunkowo wcześnie zrezygnowała z życia zawodowego. Jej mąż Douglas Nunes troszczył się o modelkę do samego porodu. Po narodzinach Ashy, stale fotografuje się z córką i dodaje zdjęcia na swojego Instagrama, dzięki czemu Asia ma więcej czasu by odpocząć po ciąży.

Jak widać, modelka dobrze sobie radzi z odchudzaniem. Biorąc pod uwagę gigantyczny brzuszek z jakim pozowała pod koniec ubiegłego roku, ostatni filmik na TikToku może zszokować. Joanna Krupa jest dopiero 4 miesiąc po ciąży, a już wygina się przed obiektywem z prawie płaskim brzuchem.

To nieprawdopodobne, jaki zabieg musiała przejść Krupa, by w tak krótkim czasie, przejść totalną metamorfozę. Mimo wszystko wprawne oko zauważy delikatne rozmazanie obrazu na nagraniu,, właśnie w okolicy pępka i bioder. Czyżby celebrytka skrywała coś przed fankami? Być może ukrywa ślady operacji…

Joanna Krupa po takim przybraniu na wadze w okresie ciąży, po diecie musiałaby borykać się ze zwisającym nadmiarem skóry. Jak widać, nie ma zatem możliwości, by modelka osiągnęła zaprezentowany przez siebie efekt bez ingerencji skalpela…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here