Klaudia El Dursi – skąd wziął się fenomen boginii TVN-u?

Rodzina El Dursi odwiedziła ją na Bali. Nie będą mogli wrócić do Polski?
Klaudia El Dursi/Fot. Instagram: klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi wstrząsnęła polskim show biznesem i widzami programu “Top Model”. Dziewczyna rozkochała w sobie nie tylko jurorów, ale i produkcję programu. El Dursi dostała propozycję pracy w stacji i już niebawem powróci na ekrany.

Klaudia El Dursi dość szybko wspięła się na szczyt i została nową gwiazdą TVN-u. Największym fenomenem było zauroczenie nią Joanny Krupy, która po raz pierwszy zaniemówiła w “Top Model”, gdy El Dursi tylko weszła na wybieg.

Klaudia to pierwsza uczestniczka, jaką obdarowano “złotym biletem”. Dziewczyna nie musiała już rywalizować z pozostałymi zawodnikami konkursu. Mogła spokojnie poczekać na nich w domu modelek.

30-letnia matka dwóch synów niestety nie wygrała “Top Model”, ale mimo to wciąż realizuje się w mediach. Dziewczyna jeszcze przed programem, miała za sobą kilka poważnych sesji, w tym także do “Playboya”.

Od lutego, fani będą mogli ją oglądać w roli prowadzącej nowy format “Hotel Paradise”. Zdjęcia już trwają, a El Dursi nieustannie zalewa sieć relacjami. Jedna z nich wywołała skandal i lawinę komentarzy. Mowa o prowokacyjnym i nade zmysłowym tańcu, jaki udostępniła na Instagramie. Jak się okazuje, był to pomysł jej partnera.

Tym samym Klaudia bez wątpienia stała się nową gwiazdą TVN-u, a to za sprawą spektakularnego początku na castingu do “Top Model”. Od razu było wiadomo, że odniesie sukces. Jak myślicie, poradzi sobie lepiej od Karoliny Gilon z “Love Island”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here